Deky a podložky

Nejprodávanější
Další nejprodávanější

Podložka pro psa, či "matrace" pro psa dnes patří k běžné výbavě každého chovatele psů. Specialní deky pro psy v sobě kombinují vlastnosti, které svým domácím mazlíčkovi zpříjemní a usnadňují odpočinek.

Vetbed (Veterinary bedding)- jedná se o vysoce funkční protiotlaková deka nejvyšší kvality.  Původně byl Vetbed určen především pro humání medicínu, velice rychle si však získal oblibu z řad veterínárních lékařů, chovatelů a především majitelů psů.  Nejedná se o tkanou textilii, tedy pokud si nevyberete z našich rozměrů, je možné si podložku pro psa upravit na Vámi potřebný rozměr, bez toho, že by došlo ke třepení vláken. Velikost protiotlakové deky pro psa si můžete upravit dle svých potřeb a například přizpůsobit rozměrům boudy, na lehátko, do kufru auta, porodní bedny, klece, pelíšku, plastové vaničky, přepravky, trasnsportního boxu vyrobeného na míru dle Vašich požadavků a dopřejete tak svému čtyřnohému parťákovi dokonalý "podklad" pro odpočinek. Za pomoci VetBedu můžete vylepšit i stávaící pelíšek Vašeho psa.

Měkké struktury podložky chrání zvířata proti otlakům a gumové rubové deky mají protiskluzové účinky, které oceníte především na hladkém povrchu. Termoizolační vlastnosti podložek tvoří ideální podmínky pro odchov štěněte. Podložka zdola zahřívá a zároveň udržuje v suchu po dlouhou dobu.
V této kategorii najdete několik různých velikostí a různých motivů. Podložky pro zvířata budou mít ve vaší domácnosti také dekorativní charakter. Všechny produkty jsou antialergení a jednoduše je vyčistíte praním. Výjimku v tomto případě tvoří podložky určené k trénovaní venčení psů, takzvané "čurací podložky". Tyto deky na několik použití fungují stejně jako detské plínky. 

Zobrazit více
Filtrování
dle parametrů

 

Zobrazit více
Avitex,s.r.o.
Rybná 716/24
11000 Praha 1
Česká Republika
IČO: 60745291
DIČ: CZ60745291
Filtrovat produkty
CenaStavVýrobcePouze skladem
Čeština
cz
English
en
German
de
Italian
it
Slovak
sk