Deky dry bed

Nejprodávanější
Další nejprodávanější

Dopřejte i Vašemu mazlíčkovi kvalitní odpočinek. Stejně jako pro nás je důležité místo, kde spíme, na čem spíme a jak kvalitní máme spánek, tak stejně důležité je to i pro naše pejsky. Pejsci, kteří spí na tvrdé zemi, pak mohou trpět otlaky a nebo dokonce osteoartrózou a proto je důležité na čem Váš pejsek spí. Pořiďte i Vy Vašemu pejskovi kvalitní matraci pro jeho spokojený a kvalitní spánek. Paměťová pěna, ze které je matrace vyrobena se dokonale přizpůsobí tělu mazlíčka a proto je matrace ideální jako prevence proti proleženinám. Spánek na matraci je doporučený veterináři a pokud pejsek na ní spí, šetří si tím páteř i klouby a celkově to prospívá jeho zdraví. Naše matrace mají snímatelný ochranný obal a snadno jej vyperete v pračce a jsou opatřeny uchem, díky kterému se snadno přenášejí při cestování a skvěle padnou do našich přepravních boxů.

Podložka pro psa, či "matrace" pro psa dnes patří k běžné výbavě každého chovatele psů. Speciální deky pro psy v sobě kombinují vlastnosti, které svým domácím mazlíčkovi zpříjemní a usnadňují odpočinek.

Vetbed (Veterinary bedding)- jedná se o vysoce funkční protiotlaková deka nejvyšší kvality.  Původně byl Vetbed určen především pro humání medicínu, velice rychle si však získal oblibu z řad veterínárních lékařů, chovatelů a především majitelů psů.  Nejedná se o tkanou textilii, tedy pokud si nevyberete z našich rozměrů, je možné si podložku pro psa upravit na Vámi potřebný rozměr, bez toho, že by došlo ke třepení vláken. Velikost protiotlakové deky pro psa si můžete upravit dle svých potřeb a například přizpůsobit rozměrům boudy, na lehátko, do kufru auta, porodní bedny, klece, pelíšku, plastové vaničky, přepravky, trasnsportního boxu vyrobeného na míru dle Vašich požadavků a dopřejete tak svému čtyřnohému parťákovi dokonalý "podklad" pro odpočinek. Za pomoci VetBedu můžete vylepšit i stávaící pelíšek Vašeho psa.

Měkké struktury podložky chrání zvířata proti otlakům a gumové rubové deky mají protiskluzové účinky, které oceníte především na hladkém povrchu. Termoizolační vlastnosti podložek tvoří ideální podmínky pro odchov štěněte. Podložka zdola zahřívá a zároveň udržuje v suchu po dlouhou dobu.
V této kategorii najdete několik různých velikostí a různých motivů. Podložky pro zvířata budou mít ve vaší domácnosti také dekorativní charakter. Všechny produkty jsou antialergenní a jednoduše je vyčistíte praním. Výjimku v tomto případě tvoří podložky určené k trénovaní venčení psů, takzvané "čurací podložky". Tyto deky na několik použití fungují stejně jako detské plínky. 

Zobrazit více
Filtrování
dle parametrů

Zobrazit více
Avitex,s.r.o.
Rybná 716/24
11000 Praha 1
Česká Republika
IČO: 60745291
DIČ: CZ60745291
Další informace
Filtrovat produkty
CenaStavVýrobcePouze skladem
Čeština
cz
English
en
German
de
Italian
it
Slovak
sk