Přepravky, kenelky, transportní boxy, klece, obaly na boxy

Kenelky a přepravky - typy, doporučení, články
Kenelky a přepravky - typy, doporučení, články
Drátěné klece pro psy
Drátěné klece skládací
Tašky, potahy, obaly na kenelky, klece a přepravní boxy
Kosmetika pro transportní box - proti zápachu, na čištění a impregnaci
Kosmetika pro transportní box - proti zápachu, na čištění a impregnaci
Nejprodávanější
Další nejprodávanější

Bezpečné a pohodlné cestování

Každý pejskař si při cestování dělá největší starost, aby pejsek z cestování neměl stres a nervy. Pokud pejsek hned ze začátku zjistí, že cestování autem není pro něj pohodlné či bude mít špatnou vzpomínku, tak se málokomu podaří pejska “přesvědčit”, že to tam špatné není.

Cestování s našimi čtyřnohými mazlíčky není vždy jednoduché a mnoha pejskům se při jízdě autem dělá špatně a při cestování může začít panikařit.

Všechny zmíněné aspekty se dají téměř jednoduchým způsobem eliminovat. Pořiďte Vašemu pejskovi cestovní kennelku či přepravní box. Pejsek se v boxu bude cítit bezpečně a Vy budete mít jistotu, že se pejskovi a ani Vám nic nestane. 

Náš přepravní box, České výroby, Vám zajistí pohodlný a hlavně bezpečný způsob při cestování s Vaším čtyřnohým kamarádem. Pokud box umístíte do kufru, je pejsek chráněn bezpečnostním rámem a na sedačkách se dá box připoutat bezpečnostním pásem.

Přepravní boxy vyrábíme v různých velikostech a navíc jsou praktické, jelikož se dají složit, jako nákupní taška a proto Vám nemusí zabírat skoro žádné místo, pokud zrovna necestujete se svým mazlíčkem.

Objednejte ještě dnes a začněte cestovat se svými mazlíčky bezpečně.

 

 

 

Při koupi kenelky, přepravního boxu dbejte na to, aby byla vyrobena k kvalitních, stabilních materiálů. Zejména podlaha, síťky a zipy trpí při používání nejvíce. Podlaha by měla být pevná a voděodolná neboli nepromokavá. Dále si dejte pozor na síťky, importované kenelky postrádají také pevné, stabilní síťky. Poté často dochází k jejich poškození a kenelku nelze používat. V neposlední řadě je důležitá kvalita zipů a jezdce. 

 

Zobrazit více
Filtrování
dle parametrů

 

Zobrazit více
Avitex,s.r.o.
Rybná 716/24
11000 Praha 1
Česká Republika
IČO: 60745291
DIČ: CZ60745291
Další informace
Filtrovat produkty
CenaStavVýrobcePouze skladem
Čeština
cz
English
en
German
de
Italian
it
Slovak
sk