Malý pejsci a kočičky jako přiruční zavazadlo do kabiny pro cestující s Vámi... více
Běžná cena: 4 400  (-10%)
3 272.73 Kč bez DPH
Skladem > 5 ks
3 960 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Popis a parametry

Box do kabiny letadla

Již žádnou nejistotu jak se asi daří Vašemu mazlíčkovi v podpalubí letadla. Cestování na dovolenou nebo pracovní cestu s malým domácím mazlíčkem v kabině pro cestující bude méně stresující, jak pro něj tak i pro Vás. Získáte přehled o jeho stavu a můžete mu pomoci prožít let pohodlněji.

Většina leteckých společností umožňuje malým psům a kočkám létat v kabině pro cestující. Malí psi a kočky mohou cestovat v kabině pro cestující v k tomu určenému boxu. Ověřte si u své letecké společnosti podmínky, velikost a hmotnost boxu do kabiny pro cestující. Pro naše zákazníky jsme již vyrobili několik boxů do letadla o rozměrech 43x30x27cm nebo 50x40x25cm. Některé letecké společnosti jsou benevolentnější a povolí box o maximální velikosti příručního zavazadla. Velikost boxu do letadla vyrábíme dle podmínek Vaší letecké společnosti.

Velikost boxu můžeme přizpůsobit na základě požadavků letecké společnosti. Dodáme do 10 dnů od závazné objednávky. Použitím hliníkových komponentů místo kovových můžeme snížit hmotnost boxu až o 60%, pod 1kg. Podlaha je vodě odolná. Potah je vyroben z látky Oxford, nabízíme 14 barev. Není možné objednat na dobírku.

Box do kabiny letadla

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Avitex,s.r.o.
Rybná 716/24
11000 Praha 1
Česká Republika
IČO: 60745291
DIČ: CZ60745291
Čeština
cz
English
en
German
de
Italian
it
Slovak
sk