Přehled recenzí
Naše fenka si ji hned oblíbila. Materiál skvělý.
Možná jsem měla objednat větší velikost, máme zlatého retrívra, sice je jí 8 měsíců,snad už moc neporiste, ale jí vůbec nevadí, když jí občas sklouzne na zem hlava nebo noha.
Doporučuji
Ověřený emailový kontakt
Velký, prostorný.
U stříšky krátké suché zipy
Až na podstatný problém s nasazením a zajištěním stříšky skvělý stan pro naše tři psí holky.
Ověřený emailový kontakt
Pelíšek byl dobře zabalený a v pořádku, Deny si ho nejdřív pořádně očichala a pak se na něj svalila a usnula.
Zatím žádné.
Vše v pořádku. Snad dlouho vydrží.
Ověřený emailový kontakt




